Уряд пропонує Раді після мовного взятися за освітній закон

Уряд пропонує Раді після мовного взятися за освітній закон

Укрінформ
Уряд вважає, що після ухвалення законопроекту №5670-д "Про забезпечення функціонування української мови як державної" Верховна Рада має почати розгляд законопроекту "Про повну загальну середню освіту".

Про це заявив віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко під час засідання Погоджувальної ради в понеділок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми на засіданні уряду минулої середи ухвалили дуже важливий законопроект, який пропонуємо після ухвалення мовного законодавства та інших важливих питань, розглянути українському парламенту, - проект закону по "Про повну загальну середню освіту", який є продовженням масштабної освітньою реформи, яка триває знову-таки, безвідносно від виборчої кампанії, виборчої напруги", - зазначив Кириленко.

Він підкреслив, що даний законопроект є спільною роботою уряду, Президента і парламентської коаліції. В'ячеслав Кириленко сподівається, що проект закону буде ухвалено цим парламентом, і вже наступного навчального року закон буде діяти.

Читайте також: Парубій — Вілкулу: "мовний" законопроект буде на часі і сьогодні, і завтра

Як зауважив віце-прем'єр, законопроект "Про повну загальну середню освіту", зокрема, передбачає автономію шкіл, учнівське та батьківське самоврядування, збільшення фінансування, запровадження надбавки за нові форми і методи педагогічної роботи.

Водночас, Кириленко наголосив, що Кабінет міністрів підтримує ухвалення законопроекту №5670-д "Про забезпечення функціювання української мови як державної". За словами Кириленка, урядовці певні, що даний законопроект об'єднує українців. Віце-прем'єр наголосив, що після ухвалення закону уряд готовий розпочати імплементацію його норм.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-