Політика Путіна суперечить національним інтересам Росії - експерт

Політика Путіна суперечить національним інтересам Росії - експерт

Укрінформ
Агресивна політика президента РФ об’єднала Україну навколо спротиву агресору та консолідували суспільну думку у питаннях щодо євроатлантичної інтеграції країни.

Про це у середу під час дискусії щодо виборів в Україні у Брюссельському прес-клубі завив колишній заступник Державного секретаря США Девід Кремер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Путін генерував більшу підтримку щодо вступу України в НАТО серед українців, ніж могли досягти українські лідери. Саме він спромігся досягти реакції в Україні, яка суперечить російським інтересам, або, принаймні, інтересам самого Путіна. Він зробив більше для того, щоб об’єднати країну, ніж було зроблено іншими за двадцять з лишком попередніх років.  І він налаштував проти себе найбільшого сусіда", - зауважив політолог.

Читайте також: Україна має розвивати власний голос в умовах інформатаки з боку РФ - Гербст

Він наголосив на тому, що національним інтересам Росії не відповідає дестабілізація України, що означає для Росії нестабільність на власних кордонах. За словами Кремера, в ці інтереси також не входить просування України ближче до Заходу, геть від Кремля.

«Все це, ймовірно, відповідає інтересам Путіна, який більше за все побоюється перенесення в Росію українських громадських рухів. Але інтереси Путіна не завжди співпадають з національними інтересами Росії. Ми бачимо спроби Путіна вдертися в Україну, втрутитися в українську політику та у вибори. Але це лише згуртувало людей в Україні навколо ідеї наближення до євроатлантичних інституцій», - підкреслив Девід Кремер, додавши, що все це призвело саме до того результату, проти якого, на думку Путіна, він сам працював.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-