Криза в та навколо України загрожує нашій безпеці – голова ОБСЄ

Криза в та навколо України загрожує нашій безпеці – голова ОБСЄ

Укрінформ
Криза в та навколо України продовжує підривати безпеку в усьому регіоні ОБСЄ.

Про це заявив Діючий голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Словаччини Мирослав Лайчак під час 18-ої зимової сесії ПА ОБСЄ у Відні, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Криза в Україні та навколо неї продовжує підривати наші принципи та загрожувати нашій безпеці. І саме цивільні люди платять найбільшу ціну", - сказав Лайчак.

За його словами, під час візиту до України минулого місяця він зібрав відгуки від спостерігачів ОБСЄ та звернувся до українських партнерів із закликом активно сприяти тривалому припиненню вогню.

"Я здійснив візит до Москви минулого вівторка і передав той самий месидж на підтримку діалогу нашим російським партнерам", - додав він.

Читайте також: Глава ОБСЄ обговорив із Лавровим звільнення українських моряків

Він нагадав, що одним із пріоритетів Словацького головування в ОБСЄ є ефективне використання та розвиток інструментів ОБСЄ для запобігання, пом'якшення та врегулювання конфліктів.

Голова ОБСЄ також наголосив на важливості стратегічного партнерства ОБСЄ з іншими міжнародними організаціями, зокрема з  Радою Європи та РБ ООН. За його словами, з метою гармонізації та кращої підтримки спільних зусиль він відвідає наступного тижня Раду Європи та РБ ООН. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-