Гриценко не прийшов на засідання ТСК щодо розкрадань в армії

Гриценко не прийшов на засідання ТСК щодо розкрадань в армії

Укрінформ
Екс-міністр оборони Анатолій Гриценко не прийшов на засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування відомостей щодо фактів розкрадання в Збройних силах України та підриву обороноздатності держави у період з 2004 по 2017 роки.

Про це поінформував голова ТСК, народний депутат Іван Вінник на початку засідання комісії, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми його (Гриценка - ред.) запросили офіційно, публічно, листом. Ми отримали відповідь, що він не збирається брати участі у ТСК. Водночас він поінформував, що готовий письмово надати відповіді. ТСК обов'язково скористається такою можливістю - відправимо запити", - сказав Вінник.

Окрім Гриценка, на засідання було запрошено й колишнього начальника Генерального штабу ЗСУ Сергія Кириченка. Проте Вінник підтвердив, що Кириченко також не прийшов на засідання.

Читайте також: Депутат від БПП позивається до Гриценка на 2,5 мільйона

Як повідомлялося, 7 червня 2018 року Рада ухвалила постанову про утворення Тимчасової слідчої комісії, яка розслідуватиме розкрадання у ЗСУ за 2004-2017 роки. 6 грудня парламент затвердив звіт ТСК і продовжив термін її діяльності ще на півроку.

У своєму звіті ТСК звернула увагу на те, що період з 2004 по 2010 роки, коли на посадах міністра оборони працювали Анатолій Гриценко, Юрій Єхануров, Валерій Іващенко, характеризувався масштабним розпродажем техніки та озброєння оборонного характеру.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-