Президент вірить, що Рада знайде 300 голосів для закріплення курсу на ЄС і НАТО

Президент вірить, що Рада знайде 300 голосів для закріплення курсу на ЄС і НАТО

Укрінформ
Президент Петро Порошенко вірить, що у Верховній Раді знайдуться 300 голосів для підтримки у другому читанні законопроекту про закріплення у Конституції курсу на ЄС і НАТО. 

Про це він заявив у понеділок в ефірі програми «Свобода слова» на  ICTV, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я вірю у Верховну Раду України. Коли треба було, у найважчих ситуаціях вона знаходила сили для об’єднання. Другою підставою для оптимізму є те, що двічі Верховна Рада підтримала цей президентський законопроект про (закріплення у Конституції. – Ред.) курсу на ЄС і НАТО, і два рази це було більше 300 голосів», - сказав Порошенко.

Він зауважив, що наразі не можна вважати, що «перемога у кишені, бо за кожну перемогу треба боротися». Водночас Президент наголосив, що єдність  патріотично налаштованих народних депутатів з різними політичними поглядами – «зараз те, що нам потрібне понад усе».

У цьому контексті Глава держави нагадав, що за відсутність єдності поміж політиків сто років тому український народ заплатив дуже високу ціну.

«Ми не маємо більше допустити, щоб ця ціна знову лягла на плечі українського народу. Саме тому це голосування таке важливе. У мене прохання – подзвоніть своєму депутату, попросіть, щоб цього дня він обов’язково був у залі, проголосував і підтримав. Це буде не моя, не парламентаріїв, а наша спільна перемога», - наголосив Президент.

Читайте також: Путін прорахувався, бо українців за ковбасу не купити - Порошенко

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада планує 7 лютого розглянути у другому читанні президентський законопроект про внесення змін до Конституції у частині закріплення стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС і НАТО.

Про це йдеться у проекті розкладу засідань парламенту на 5-8 лютого 2019 року.

Розгляд законопроекту №9037 стоїть першим питанням засідання у четвер. Документ був ухвалений у першому читання 22 листопада 2018 року після отримання висновку Конституційного Суду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-