Гройсман провів перше засідання Стратегічного урядового комітету

Гройсман провів перше засідання Стратегічного урядового комітету

Фото
Укрінформ
Володимир Гройсман провів перше засідання утвореного у січні поточного року Стратегічного урядового комітету.

Участь у засіданні взяли всі члени Кабінету міністрів України, повідомляє Урядовий портал.

“Вони обговорили основні засади і принципи роботи комітету, його стратегічні завдання, визначили порядок денний співпраці з Верховною Радою щодо формування та ухвалення важливих законодавчих ініціатив, а також проаналізували основні положення проекту звіту про роботу Кабінету міністрів за 2018 рік. Він буде поданий на розгляд Верховної Ради у визначені законодавством терміни”, - йдеться у повідомленні.

Коментуючи результати засідання, Глава уряду зазначив, що надалі Стратегічний комітет стане своєрідним майданчиком формування довготермінових планів і стратегічних ініціатив.

КМУ створив Стратегічний комітет 10 січня 2019 року.

Читайте також: Розвивати Приазов’я допоможуть європейські партнери — Гройсман

Мета його роботи – формування політики та основ урядових рішень у контексті переходу України на трирічне бюджетне планування. Завданнями комітету є розгляд формування і реалізації пріоритетних реформ Кабінету міністрів; формування концептуальних, стратегічних та програмних документів Кабінету міністрів, а також схвалення політичних пропозицій міністрів. Комітет також обговорюватиме проекти розпоряджень Кабінету міністрів про схвалення планів пріоритетних дій уряду на відповідний рік та звітів про їх виконання; звіти міністерств та інших центральних органів виконавчої влади щодо реалізації пріоритетних реформ Кабінету міністрів у відповідних сферах державної політики; проекти законів про Державний бюджет України на відповідний рік та внесення змін до них.

Членами комітету є всі члени уряду України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-