Україна вже виросла зі “Східного партнерства” - Дещиця

Україна вже виросла зі “Східного партнерства” - Дещиця

Ексклюзив
Укрінформ
В українсько-польських відносинах наступає “новий, інтенсивний період співпраці”, який характеризуватиметься значною кількістю зустрічей та двосторонніх візитів.

На цьому в коментарі власному кореспондентові Укрінформу в кулуарах форуму "Європа-Україна" у Ряшеві заявив посол України в Польщі Андрій Дещиця.

"Учора відбулася зустріч керівництва парламентів, співголів парламентської асамблеї Україна-Польща, керівників груп дружби Україна-Польща і засідання Українсько-польського форуму партнерства. Це показує новий інтенсивний період у співпраці, контактах і переговорах. Сподіваюся, що ще до парламентських виборів в Україні і Польщі відбудеться кілька візитів, а це означає ще глибший діалог", - підкреслив Дещиця.

Дещиця наголосив, що Україна зараз потребує від Європи підтримки у питанні протидії російській агресії і зближення з ЄС.

"Ми вже доросли до іншого етапу відносин з ЄС. "Східне партнерство", яке вже має 10 років і яке передбачало залучення України та інших членів Партнерства ближче до ЄС, має переглянути свої пріоритети. Україна вже виросла з цього сусідства, маючи значно тісніші інші механізми співпраці: асоціацію з ЄС, зону вільної торгівлі, безвізовий рух",- констатував посол України в РП.

Читайте також: Рішення про “українську поправку" вплине на діалог із Польщею - Дещиця

Він висловив упевненість, що 10-річчя Партнерства є хорошим моментом для аналізу того, що зроблено і що ще можна зробити у відносинах ЄС з Україною.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-