Дещиця

11 березня 2019

Українці і поляки вшанували пам'ять жертв трагедії у Сагрині в 75-ту річницю подій

Десятки українців, представники об’єднання українців у Польщі та польські інтелектуали 10 березня у селі Сагринь Люблінського воєводства (Польща) зібрались, щоб вшанувати жертв трагедії у цій місцевості, яка сталась 75 років тому. 

26 січня 2019

25 січня 2019

19 січня 2019

Мер Гданська завжди підтримував Україну - Дещиця

Мер Гданська Павел Адамович, який помер в минулий понеділок в результаті ножових поранень, завжди підтримував Україну, виступав за розвиток регіональних контактів міста з українськими регіонами.

Рішення про “українську поправку" вплине на діалог із Польщею - Дещиця

Рішення Конституційного суду Польщі щодо визнання “української” поправки в законі про Інститут національної пам’яті (ІНП) РП неконституційною є аргументом для переведення українсько-польського діалогу у конструктивне русло.

28 грудня 2018

Україна відкриє ще три консульства у Польщі

Найближчим часом у Польщі можуть запрацювати генеральне консульство України у Вроцлаві (південний захід РП) та два почесних консульства – у містах Катовіце та Кельце на півдні Польщі.

Дещиця назвав причину закриття пішохідного пункту пропуску “Угринів-Долгобичув”

Основною причиною закриття пішого переходу на пункті пропуску “Угринів-Долгобичув” стала неспроможність органів місцевої влади з українського боку кордону створити належні умови для подорожуючих.

13 листопада 2018

11 листопада 2018

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-