Дещиця

16 листопада 2019

14 листопада 2019

Інтерпол не закрив справу Мазура, вона "у підвішеному стані" - Дещиця

Україна використала факт, що статус Ігоря (Тополі) Мазура в загальній системі Інтерполу через активні дії української сторони було заблоковано до подальшого з’ясування ситуації, і це стало підставою для його повернення з Польщі на Батьківщину.

11 листопада 2019

10 листопада 2019

Мазур разом із консулами їде у Люблін - посол

Працівник Секретаріату уповноваженого ВР України з прав людини ветеран АТО Ігор "Тополя" Мазур нині прямує до Генконсульства України у Любліні у супроводі українських дипломатів.

09 листопада 2019

01 жовтня 2019

28 вересня 2019

29 серпня 2019

Візит Зеленського у Польщу дозволить скоординувати протидію Nord Stream 2 — Дещиця

Офіційний візит Президента України Володимира Зеленського до Польщі буде хорошою нагодою скоординувати зусилля сторін з недопущення подальшої реалізації проєкту газопроводу "Північний потік-2".

11 березня 2019

Українці і поляки вшанували пам'ять жертв трагедії у Сагрині в 75-ту річницю подій

Десятки українців, представники об’єднання українців у Польщі та польські інтелектуали 10 березня у селі Сагринь Люблінського воєводства (Польща) зібрались, щоб вшанувати жертв трагедії у цій місцевості, яка сталась 75 років тому. 

26 січня 2019

25 січня 2019

19 січня 2019

Мер Гданська завжди підтримував Україну - Дещиця

Мер Гданська Павел Адамович, який помер в минулий понеділок в результаті ножових поранень, завжди підтримував Україну, виступав за розвиток регіональних контактів міста з українськими регіонами.

Рішення про “українську поправку" вплине на діалог із Польщею - Дещиця

Рішення Конституційного суду Польщі щодо визнання “української” поправки в законі про Інститут національної пам’яті (ІНП) РП неконституційною є аргументом для переведення українсько-польського діалогу у конструктивне русло.

28 грудня 2018

Україна відкриє ще три консульства у Польщі

Найближчим часом у Польщі можуть запрацювати генеральне консульство України у Вроцлаві (південний захід РП) та два почесних консульства – у містах Катовіце та Кельце на півдні Польщі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-