Канада готує нові санкції проти Росії - посол

Канада готує нові санкції проти Росії - посол

Укрінформ
Цього року варто очікувати на розширення канадських санкцій проти Росії.

Про це в інтерв’ю Укрінформу сказав посол України в Канаді Андрій Шевченко.

“На цей момент перелік канадських санкцій, накладених на росіян і сепаратистів зі cходу України та Криму, є досить довгим. Канада залишається одним з лідерів серед країн, які активно використовують інструмент санкцій, але ми знаємо, що наші канадські колеги серйозно думають про нові кроки у цьому напрямку”, - сказав Шевченко.

За його словами, полегшити запровадження нових санкцій зможе нещодавно ухвалений “закон Магнітського”. “Ми дуже розраховуємо, що цей закон дозволить посилити тиск на тих росіян, які долучилися до незаконних кримінальних процесів проти українських політичних в’язнів, до переслідування кримських татар тощо. Думаю, є велика вірогідність, що ми побачимо більше санкційного тиску з боку Канади у цьому році”, - зазначив посол.

Читайте також: Україна цьогоріч отримає від Канади зброю

Він додав, що у канадському МЗС навіть створили спеціальний підрозділ, який займається запровадженням санкцій. “Ми сподіваємося, що це дозволить Канаді активно використовувати інструмент санкцій для відновлення у світі верховенство права”, - зауважив Шевченко.

Як повідомлялося, так званий “закон Магнітського” дозволяє Канаді запроваджувати санкції на чиновників-корупціонерів та порушників прав людини, незалежно від їх громадянства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-