Україна отримала оцінку НАТО, позитивнішу за всі попередні - Климпуш-Цинцадзе

Україна отримала оцінку НАТО, позитивнішу за всі попередні - Климпуш-Цинцадзе

Укрінформ
Північноатлантичний альянс позитивно оцінив хід виконання Україною Річної національної програми співпраці з НАТО у 2018 році.

Про це на прес-конференції у п'ятницю, 28 грудня, заявила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми отримали від Північноатлантичного альянсу якісну оцінку реалізації нами Річної національної програми (співпраці з НАТО – ред.) 2018 року, вона суттєво позитивніша, ніж будь-які попередні оцінки, які ми отримували до цього», - сказала Климпуш-Цинцадзе.

Читайте також: Угоди про асоціацію виконані приблизно на 50% — Климпуш-Цинцадзе

Вона зазначила, що РНП насамперед пов’язана із сферою нацбезпеки та оборони, і основна частина завдань програми стосується відповідних міністерств.

У цьому контексті Климпуш-Цинцадзе нагадала, що за результатами 9 місяців поточного року 51% завдань РНП-2018 виконано, а 45% знаходяться у процесі виконання. 4% цих завдань перенесено на наступний рік.

Водночас віце-прем’єр-міністр акцентувала, що до НАТО інтегруються не Збройні сили України, а вся країна, тому РНП містить велику кількість завдань у сфері демократизації, освіти, верховенства права, над якими слід продовжувати працювати.

Як повідомлялося, Річна національна програма співпраці з НАТО на 2018 рік містить 444 заходи за участю 58 міністерств та відомств, не враховуючи місцеві органи влади та інші інституції й організації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-