Відповідь США на нову агресію Росії буде скоординована з ЄС – Волкер

Відповідь США на нову агресію Росії буде скоординована з ЄС – Волкер

Укрінформ
Сполучені Штати мають на меті сформувати узгоджену з європейськими союзниками ефективну відповідь на останній прояв агресії РФ у Чорному та Азовському морях.

Про це заявив у понеділок спеціальний представник США з питань переговорів по Україні Курт Волкер, перебуваючи з візитом у Брюсселі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Мій сьогоднішній візит сюди (до Брюсселя – ред.) пов'язаний з тим, що ми хочемо обговорити з нашими друзями в Європі та союзниками – Францією, Німеччиною, Великою Британією та іншими – аби бути певними, що ми добре координуємо відповідь Заходу й позицію у цьому питанні", - зазначив американський дипломат.

Читайте також: Могеріні озвучила позицію ЄС щодо Керченської кризи

Відповідаючи на запитання Укрінформу, як реагуватиме конкретно Вашингтон на новий прояв російської агресії, Волкер підкреслив, що реакція лише США, без узгоджених дій із союзниками, була б неефективною.

"Ні Україна, ні будь-хто інший не зацікавлений у тому, щоб відповідь на російську атаку проти України була зведена до лише двосторонньої динаміки між США і Росією", - зауважив Волкер.

У цьому зв'язку він поінформував, що Сполучені Штати обговорюють з європейцями "корзини санкцій" проти Росії, питання моніторингу, а також присутності кораблів НАТО в Чорному морі. З цією метою, за його словами, представники європейських держав здійснюють візити в Україну, зокрема, з Великої Британії та інших країн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-