Україна підтримує намір НАТО започаткувати спостережну місію в Чорному морі

Україна підтримує намір НАТО започаткувати спостережну місію в Чорному морі

Укрінформ
Присутність НАТО в Чорному морі є фактором деескалації напруги, тому Україна вітає ідею НАТО започаткувати морську та повітряну спостережні місії в регіоні та має намір брати участь у цій діяльності.

Про це у четвер у Брюсселі під час прес-конференції за підсумками зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом заявив Президент України Петро Порошенко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми вітаємо започаткування НАТО морської та повітряної спостережної місії. Ми будемо вдячні за встановлення постійного та регулярного обміну інформацією з НАТО для забезпечення кращої спільної оцінки ситуації в Чорному морі та в усьому регіоні. Важливо, що Україна має намір брати участь у Регіональній повітряній програмі НАТО у сфері безпеки — RASM», — зауважив Президент України.

Він окремо подякував Генеральному секретареві Альянсу за ефективну відповідь на запит України щодо розвитку захищених систем супутникового зв’язку. Суттєвий прогрес, за оцінкою Президента України, також досягнуто в зміцненні кібернетичної безпеки України, яка залишається одним із пріоритетів двостороннього співробітництва з НАТО.

Читайте також: Порошенко переконаний, що ЄС продовжить санкції проти Росії

«Я сподіваюся на започаткування нового проекту, який передбачатиме зміцнення кібернетичного захисту української виборчої інфраструктури, зокрема, інформаційної системи. Дуже вдячний партнерам за високий рівень розуміння і співпраці в цьому сенсі», — додав Порошенко.

Як повідомлялося, 12-13 грудня Президент України Петро Порошенко перебуває з робочим візитом у Брюсселі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-