Встановлення миру в Україні: МЗС Німеччини визначило п’ять пунктів

Встановлення миру в Україні: МЗС Німеччини визначило п’ять пунктів

Укрінформ
Міністерство закордонних справ ФРН визначило п’ять пунктів, виконання яких, на думку німецьких дипломатів, має призвести до миру в Україні.

Вони представлені на сайті відомства.

"Оскільки Росія незаконно приєднала Крим та підтримала сепаратистів на сході, в Україні було вбито понад 10 тисяч людей. Глибокий конфлікт у безпосередній близькості від Європи також є серйозним ризиком для безпеки Німеччини. Федеральний уряд прагне до миру та стабільності в Україні", - йдеться у вступному слові.

Першим з пунктів іде реалізація Мінських угод.

Другим - недопущення порушення міжнародного права. У МЗС зазначають, що анексія Криму Росією стала серйозним порушенням, також незаконним був референдум на півострові, результати якого не були визнані жодною незалежною міжнародною організацією у світі.

У третьому пункті йдеться про необхідність захищати спостерігачів ОБСЄ, які є незамінними для мирного процесу, неупередженого спостереження. Як зазначається, спостерігачам неодноразово погрожували та перешкоджали їх роботі, один співробітник загинув. Федеральний уряд відрядив понад 30 фахівців до місії та додатково підтримує їх матеріалами, навчанням та ноу-хау.

Серед необхідних пунктів на шляху до миру в німецькому МЗС бачать розміщення миротворчої місії Організації Об'єднаних Націй.

Наостанок, в МЗС наголошують на підтримці реформ в Україні. Для того, щоб Україна розвивалась стабільно і мирно, Німеччина підтримує країну з комплексним планом дій. Зокрема, федеральний уряд сприяє модернізації системи управління та більшої децентралізації. Німеччина також фінансує численні проекти допомоги, спрямовані на полегшення становища внутрішньо переміщених осіб та підтримку відновлення на сході України.

Читайте також: Росія має невідкладно відкрити прохід для суден в Азовському морі — Маас

Як повідомляв Укрінформ, напередодні міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас провів у Берліні зустріч з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом, у ході якої було обговорено Азовську кризу, стан виконання Мінських угод та заходи Німеччини на підтримку населення на Донбасі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-