Воєнний стан не вплине на умови для бізнесу — Гройсман

Воєнний стан не вплине на умови для бізнесу — Гройсман

Укрінформ
Запровадження воєнного стану не вплине на умови ведення бізнесу в Україні і жодним чином не обмежує права і свободи громадян.

Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав, відкриваючи у Берліні третій українсько-німецький діловий форум, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ви знаєте про те, що Президент і український парламент ухвалили рішення ввести на 30 днів воєнний стан, але це жодним чином не може стосуватися ні бізнесу, ні прав і свобод українських громадян. Це стосується особливих механізмів захисту територіальної цілісності держави і мобілізації всіх наших оборонних можливостей, оскільки ми бачимо, що вже п'ятий рік поспіль Росія і російський режим нехтує міжнародним правом, і ми маємо абсолютно чітко боротися за наші цінності, за територіальну цілісність і за незалежність”, - сказав Гройсман.

Глава уряду наголосив, що останні події в Азовському морі є неприхованою агресією Російської Федерації, і це має консолідувати увесь світ у відторгненні будь-яких агресивних проявів у будь-якій точці світу, особливо коли йдеться про європейський континент.

Читайте також: Меркель і Гройсман відкрили ІІІ Українсько-німецький бізнес-форум

Прем’єр-міністр зазначив, що Україна ставить перед собою завдання стати країною з сильною розвиненою економікою. У 2019 році держава обов’язково продовжить рухатися шляхом реформ у багатьох сферах: від широкомасштабної децентралізації, запуску антикорупційного суду, дерегуляції, пенсійної реформи, освіти, охорони здоров'я, завершуючи змінами у енергетичному секторі, запевнив Гройсман.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-