ПА НАТО виступає за чітку перспективу членства для України

ПА НАТО виступає за чітку перспективу членства для України

Звіт
Укрінформ
Парламентська асамблея НАТО виступає за надання Україні чіткої перспективи членства у Альянсі.

Про це йдеться у спеціальному звіті Парламентської асамблеї НАТО "Протидія російським гібридним загрозам: оновлення", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Грузії, Україні та Молдові, а також країнам Західних Балкан слід дати чітку перспективу членства як у НАТО, так і в ЄС. Їх прийняття має грунтуватися виключно на втіленні критеріїв членства", - йдеться у звіті.

У документі також міститься заклик до вирішення проблем "сірих зон" у Східній Європі. "Аби обмежити простір для російської гібридної війни, повинна бути вирішена проблема "сірих зон" у Східній Європі. Залишаючи країни Східної Європи у невизначеності, ми заохочуватимемо подальшу російську агресію та напруженість у відносинах із Заходом", - стверджує автор звіту, депутат верхньої палати парламенту Великої Британії Лорд Джоплінг.

Читайте також: У НАТО відзначили вклад України в боротьбу з гібридними загрозами

Як повідомляв Укрінформ, Парламентська асамблея НАТО проходить у канадському Галіфаксі. Членам української делегації вдалося успішно провести кілька важливих правок до підсумкових документів, які будуть винесені на обговорення делегатів сьогодні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-