У НАТО відзначили вклад України в боротьбу з гібридними загрозами

У НАТО відзначили вклад України в боротьбу з гібридними загрозами

Укрінформ
Заступник Генерального секретаря НАТО Роуз Гетемюллер подякувала Україні за співпрацю у боротьбі з найманцями, які беруть участь в ІДІЛ та у бойових діях на Донбасі.

Про це вона заявила, відповідаючи на питання голови постійної української делегації в Парламентській асамблеї НАТО, народного депутата України Ірини Фріз щодо координації зусиль НАТО та України в цьому питанні.

«Роуз Гетемюллер висловила слова вдячності Україні за утворення спільної з НАТО гібридної платформи з протидії для аналізу та розуміння цієї гібридної тактики, опрацювання механізмів з протидії такого типу агресивним діям як Росії, так і залученим нею найманців», - поінформувала Фріз.

Вона також процитувала слова Гетемюллер, яка заявила: «Так, Альянс тепер має можливість через спільну з Україною гібридну платформу слідкувати за ПВК «Вагнер» та іншими найманцями... Ми цінуємо вклад України в цей напрям гібридного агресивного прояву проти демократії».

Читайте також: У НАТО закликають арештовувати майно “вояків дезінформації” РФ

Фріз також висловила думку, що особи з бойовим досвідом, отриманим на Донбасі під час участі у російсько-терористичних формуваннях, становлять небезпеку європейським демократіям, адже можуть бути використані в інтересах ворожих антизахідних сил, зокрема Росії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-