Росія вже почала розігрувати свою “останню карту з гібридної колоди” - Порошенко

Росія вже почала розігрувати свою “останню карту з гібридної колоди” - Порошенко

Укрінформ
Україна готується до відсічі російській гібридній агресії на майбутніх президентських і парламентських виборах 2019 року і точно знає, де чекати найближчих ударів від Кремля.

Про це заявив Президент Петро Порошенко на міжнародній конференції “Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед”, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Позитивом є те, що ми не лише готуємося дати відсіч російським загрозам, а, врешті-решт, вже точно знаємо, де чекати найближчих ударів. І якщо ми не схибимо у 2019 році, то це може стати переломною битвою у гібридному протистоянні з Росією”, - наголосив глава держави.

За його словами, Росія вже почала розігрувати, напевно, свою “останню карту з гібридної колоди”, підриваючи довіру до державних інституцій, дискредитуючи європейський та євроатлантичний вибір, нівелюючи успіхи українських реформ, аби забезпечити реванш проросійських сил в Україні на майбутніх виборах.

Порошенко переконаний, що кожен наступний крок Кремля матиме на меті посіяти в душах українців "зерна втоми, незахищеності і невпевненості у завтрашньому дні".

Читайте також: Порошенко сподівається, що церковні ієрархи не зволікатимуть із Собором

“У такій скаламученій воді, де одні дискредитовані, а інші розділені, а треті чубляться, дуже легко активувати своїх агентів з їхньою готовністю "проковтнути" спробу анексії Криму, прийняти російський план для Донбасу, через який РФ хоче впливати на всю Україну, відмовитися від розбудови українського війська на основі тих самих натівських стандартів..., повернути Україну у сіру зону російського впливу з такими омріяними цінами на газ, дешевий газ”, - наголосив Президент.

Як відомо, проведення наступних чергових виборів Президента України заплановано на кінець березня 2019 року, народних депутатів — на кінець жовтня 2019 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-