Комісія Україна-НАТО: Климпуш-Цинцадзе просить союзників вплинути на Угорщину

Комісія Україна-НАТО: Климпуш-Цинцадзе просить союзників вплинути на Угорщину

Укрінформ
Відновлення засідань Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів має стати першим кроком задля підтвердження Особливого партнерства між Україною і НАТО.

Про це заявила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе на засіданні Україна-НАТО з оцінки виконання Україною Річної національної програми (РНП) під егідою Комісії Україна-НАТО за 2018 рік, повідомляє Урядовий портал.

"Цьогорічний Брюссельський саміт Альянсу показав, що союзники вкотре підтвердили свою відданість подальшому розвитку Особливого партнерства між Україною і НАТО. Єдиним каменем спотикання на цьому шляху є блокування Угорщиною Комісії на рівні міністрів. Майбутнє Комісії Україна-НАТО фактично в руках наших союзників. Закликаю Альянс активно долучитися до перемовин з Угорщиною, аби на практиці довести високий рівень нашого партнерства», – сказала Климпуш-Цинцадзе.

Вона зазначила, що політичні рішення НАТО щодо членства України були схвалені ще 10 років тому на Бухарестському саміті, а практичним завданням на сьогодні є зробити все необхідне для якісної підготовки до членства в Альянсі.

Читайте також: Клімкін зустрінеться з Сіярто у Варшаві: Діалог складний, але він йде

Віце-прем’єр-міністр назвала консультації Україна-НАТО з оцінки виконання РНП фундаментальною підготовкою до міністерського засідання, на якому має бути зроблена чергова оцінка прогресу України.

«Я також розглядаю наш сьогоднішній захід як важливий крок на шляху до відновлення інтенсивної взаємодії для розгляду питань, пов’язаних з нашим зверненням до НАТО щодо Плану дій щодо членства», – акцентувала Климпуш-Цинцадзе.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-