Порошенко обговорив з Ердоганом вільну торгівлю, бранців РФ та окупацію Криму

Порошенко обговорив з Ердоганом вільну торгівлю, бранців РФ та окупацію Криму

1093
Ukrinform
У рамках участі у роботі ГА ООН Петро Порошенко провів зустріч з президентом Турецької Республіки.

Повідомляє прес-служба Президента.

Глави держав підтвердили обопільну зацікавленість у  подальшій розбудові стратегічного партнерства між Україною та Туреччиною, у тому числі шляхом посилення політичного діалогу на найвищому рівні. У цьому зв’язку було досягнуто низку практичних домовленостей в контексті проведення чергового засідання українсько-турецької Стратегічної ради високого рівня, а також тристоронньої зустрічі у форматі Україна–Туреччина–Азербайджан.

Було обговорено широке коло питань двостороннього порядку денного, зокрема стан та перспективи співпраці двох країн у торговельно-економічній, інвестиційній, медичній сферах, а також взаємодії у рамках ООН. 

Окремо наголошувалося на важливості завершення підготовки до укладення Угоди про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною.

Читайте також: Порошенко: Україна готова долучитися до реформування Радбезу ООН

З боку Турецької Республіки отримано чіткий сигнал щодо незмінності позиції на підтримку територіальної цілісності України та невизнання російської окупації території АР Крим, а також налаштованості на подальше відстоювання прав кримськотатарського народу.

Глава держави також закликав турецького колегу сприяти у звільненні українських громадян – політичних бранців Кремля.

Фото: Twitter

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>