Порошенко: Ми нарешті вибралися з лабіринтів багатовекторності

Порошенко: Ми нарешті вибралися з лабіринтів багатовекторності

Відео
Укрінформ
Президент Петро Порошенко переконаний, що лише європейський і євроатлантичний шлях розвитку гарантує  Україні мир, безпеку і незалежність.

Про це він заявив, виступаючи у Верховній Раді зі щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ми нарешті вибралися із лабіринтів багатовекторності. Ледве вискочили із смертельно небезпечної пастки позаблоковості. І від 2014 року твердо прямуємо своїм шляхом, і це шлях до Європейського Союзу та НАТО. Лише інтеграція України до євроатлантичного простору гарантує всім нам мир, безпеку, гарантує Україні незалежність, а українському народу - підвищення рівня життя”, - підкреслив Порошенко.

Читайте також: Порошенко закликає Раду підтримати зміни до Конституції щодо ЄС і НАТО

Як повідомлялося, Президент Петро Порошенко 3 вересня зареєстрував у Верховній Раді проект закону № 9037 "Про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору)".

Законопроектом, зокрема, пропонується внести зміни до Конституції й віднести до повноважень Верховної Ради серед іншого визначення засад внутрішньої і зовнішньої політики, реалізації стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору.

18 вересня парламентський Комітет з питань правової політики рекомендував включити до порядку денного сесії ВР вказаний проект закону про зміни до Конституції щодо НАТО і ЄС.

Сьогодні Рада планує розглянути законопроект №9037 «Про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору)».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-