Парубій відкрив ранкову Раду

Парубій відкрив ранкову Раду

Фото
Укрінформ
Голова Верховної Ради Андрій Парубій відкрив ранкове пленарне засідання парламенту. 

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу. 

«Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України оголошую відкритим», - сказав він. 

У залі зареєструвалося 358 депутатів. 

Як повідомлялося, Верховна Рада у середу планує розглянути проекти постанов про скасування ухваленого 18 вересня закону «Про внесення зміни до статті 6 закону України «Про Центральну виборчу комісію», яким склад Комісії було збільшено із 15 до 17 осіб.

Ранкове засідання Верховної Ради/ Фото Володимира Тарасова

У вівторок після ухвалення цього закону народний депутат від “Батьківщини” Альона Шкрум та депутати з фракції «Опозиційний блок» зареєстрували проекти постанов про скасування цього рішення парламенту, заявивши, що його ухвалено з порушенням регламенту.

Таким чином, закон не може бути підписаний головою ВР і направлений на розгляд Президенту у зв’язку із внесенням відповідних проектів постанов.

Читайте також: Рада сьогодні розгляне скасування збільшення чисельності ЦВК

18 вересня Парубій наголошував, що збільшення чисельності складу ЦВК спрямоване на виконання рекомендацій ПАРЕ щодо представлення у Центрвиборчкомі кандидатур від усіх фракцій.

Також, за його словами, ухвалення закону дозволить розв’язати проблему стосовно призначення 14 запропонованих Президентом у поданні кандидатур замість 13 членів ЦВК, строк повноважень яких давно сплив.

Він прогнозував, що у зв’язку із прийняттям закону парламент зможе у четвер, 20 вересня, поновити склад ЦВК.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-