Луценко назвала умови, за яких Президент дасть

Луценко назвала умови, за яких Президент дасть "зелене світло" держбюджету

Укрінформ
Президент Петро Порошенко не підпише закон про державний бюджет на 2019 рік у разі відсутності в ньому підвищення рівня грошового забезпечення українських солдатів не менш ніж на 30%, підвищення мінімальної зарплати до 4200 гривень, збереження Дорожнього фонду та соціальних програм, що діють у поточному році.

Про це на засіданні Погоджувальної ради заявила представник Президента у Верховній Раді, народний депутат від БПП Ірина Луценко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Президент наполягає на тому, що він не підпише бюджет на 2019 рік, якщо в ньому не буде зазначено основних позицій. Це - підвищення рівня забезпечення українського солдата не менше як на 30%, підняття мінімальної заробітної плати до розміру 4200, збереження Дорожнього фонду, започаткованого Президентом України», - сказала вона.

Окрім того, ще однією умовою підписання бюджету Президентом вона назвала обов'язкове збереження соціальних програм, які були передбачені у попередньому році.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Петро Порошенко 6 вересня на засіданні РНБО доручив закласти у бюджеті на наступний рік підвищення грошового забезпечення українських військових на 30%.

Читайте також: Проект бюджету на 2019 рік - уже в Раді

У проекті державного бюджету на 2019 рік, який був презентований у п'ятницю, 14 вересня, Кабінет міністрів передбачив 209,5 млрд грн на обороноздатність, підтримавши, серед іншого, ініціативу щодо підвищення заробітної плати військовослужбовця.

Уряд 14 вересня направив проект бюджету до Верховної Ради.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-