Вакарчук готовий іти в політику, але не каже про президентські амбіції

Вакарчук готовий іти в політику, але не каже про президентські амбіції

Укрінформ
Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук вважає, що національний лідер має об'єднати українців і він особисто готовий іти в політику.

Про це він заявив у суботу на конференції YES у Києві. При цьому Вакарчук не відповів прямо, чи буде балотуватися на пост президента, повідомляє кореспондент Укрінформу.

За словами Вакарчука, він готовий до того, що в разі походу в політику все його минуле стане предметом публічного розгляду. "Це найлегша частина із того, що тобі треба зробити, якщо ти хочеш бути політиком, хоч мені це слово не подобається, коли починаєш брати участь у державотворенні. Якщо ти не готовий до цього, то не варто навіть приходити і сідати в це крісло. Я - готовий", - сказав співак.

Читайте також: Президентський рейтинг: у другому турі українці бачать Порошенка і Тимошенко

Він також заявив, що не готовий миритися з ситуацією, коли політики продовжують красти. "Я часто чую від політиків слова про те, що музиканти повинні співати, а політикою повинні займатися політики. 27 років ці політики займаються політикою. І що ми бачимо? Що роблять політики? Крадуть. Перекладаючи на нормальну мову, їхній лозунг мав би бути таким: нехай музиканти співають, а ми будемо продовжувати красти. Ви готові миритися з такою ситуацією? Я не готовий. Що мені в такій ситуації залишається робити?", - наголосив Вакарчук.

Він підкреслив, що національний лідер має, насамперед, об'єднати українців і розмову з простими людьми потрібно починати уже сьогодні. "Це перший етап того, що треба робити в цій країні", - сказав лідер гурту "Океан Ельзи". При цьому, зауважив він, в країні потрібно передусім змінити правила, бо саме вони можуть змінити країну, а не той, хто буде президентом. Вакарчук зазначив, що він і люди, які за ним стоять, мають відвагу змінити ці правила.

Однак, на пряме запитання, чи буде співак балотуватися на пост президента, Вакарчук не відповів, а лише ухильно пожартував: "Те, що мені дійсно подобається в шоу-бізнесі – це можливість тримати в напрузі".

Відповідаючи на запитання, чи може він бути серйозним представником національних інтересів України у протистоянні агресії Росії і президенту РФ Владіміру Путіну, Вакарчук сказав, що для будь-якої людини, що прийде на посаду керівника держави, головне не переконати Путіна чи когось іншого, а переконати своїх людей. "Коли ви переконаєте своїх людей, коли народ буде об'єднаним, не думаю, що будуть ще якісь загрози, які ми не зможемо подолати", - сказав співак.

За його словами, безумовно, українцям не варто недооцінювати загрози, які існують ззовні, але при цьому потрібно пам'ятати, що ключ до розв'язання проблеми знаходиться в Україні.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-