Президентський рейтинг: у другому турі українці бачать Порошенка і Тимошенко

Президентський рейтинг: у другому турі українці бачать Порошенка і Тимошенко

Опитування
Укрінформ
Якби вибори Президента України відбулися найближчої неділі, то у другий тур вийшли б нинішній президент Петро Порошенко і лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Про це свідчать результати опитування, проведеного трьома дослідницькими центрами: КМІС, Центром Разумкова та Центром SOCIS у період 30 серпня - 9 вересня 2018 року, повідомляється на сайті SOCIS.

Відповідно до результатів дослідження, Тимошенко отримала 11% голосів опитаних, Порошенко - 7,1%. На третьому місці - шоумен Володимир Зеленський. За нього готові віддати свої голоси 6,7% опитаних.  

В п'ятірку лідерів симпатій респондентів також потрапили відомий український співак Святослав Вакарчук (6,5%) та лідер партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко (6,3%). 

При цьому 23,4% опитаних відмовились надавати відповідь щодо голосування, а 15% респондентів - не брали б участі у голосуванні взагалі.

Читайте також: На референдумі щодо НАТО "за" проголосували б 67% українців

Опитування проводилося за вибіркою, яка репрезентує доросле населення України в цілому, за такими ознаками як стать, вік (від 18 років), поділ на регіони та тип поселення (місто/село). Загалом було опитано 10 005 респондентів. Середня тривалість одного інтерв’ю склала 23 хвилини.

Вибори Президента України відбудуться 31 березня 2019 року

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-