Пристрасті навколо Охматдиту: МОЗ поскаржилося Парубію на поведінку депутатів

Пристрасті навколо Охматдиту: МОЗ поскаржилося Парубію на поведінку депутатів

Документ
Укрінформ
Міністерство охорони здоров’я направило лист голові ВР Андрію Парубію, де наголошується на неприпустимій поведінці та висловах народних депутатів на адресу керівництва відомства.

Про це повідомляє МОЗ.

"Сьогодні МОЗ України надіслало офіційного листа голові Верховної Ради України Андрію Парубію щодо неприпустимої поведінки деяких народних депутатів на засіданні Комітету з питань охорони здоров’я. На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, що відбулось 4 вересня, розглядались надзвичайно важливі питання, зокрема - виконання бюджетної програми "Лікування громадян України за кордоном" у 2018 році та ситуація, що склалася у НДСЛ "ОХМАТДИТ". Заступник міністра з питань європейської інтеграції Ольга Стефанишина, яка на цьому засіданні представляла в.о. міністра, та інші представники МОЗ України були позбавлені можливості відповідати на запитання та висловлювати свою позицію, що підтверджує стенограма засідання комітету", - наголосили у МОЗ.

У відомстві підкреслили, що поведінка окремих народних депутатів - представників Комітету - була відверто образливою і некоректною.

Читайте також: Богомолець хоче антикорупційного розслідування щодо Охматдиту

"Народний депутат Ігор Шурма, неодноразово некоректно висловлювався на адресу заступника міністра Ольги Стефанишиної: "...мовчіть, я не хочу вас слухати взагалі...", "...помовчіть, якщо ви хочете добитися чого-небудь", "... ви не в себе в сім’ї, ви на засіданні комітету. Чоловіка будете перебивати свого, або Супрун. Тому послухайте, що я вам скажу...", - цитують народного депутата у МОЗ.

Крім того, зазначається, що народний депутат Олег Мусій дозволяв собі відверто образливі та грубі висловлювання щодо представників міністерства на кшталт: "..Ви не керівники, ви злочинці там засіли всі у владних кріслах. І вбивці українців. І я це теж під стенограму говорю. І можете мене притягнути до відповідальності. Так, ви вбивці! І ви злочинці! Тому ви не можете керувати взагалі нічим, крім псевдогромадських фондів і псевдогромадських організацій, відмивати кошти за кордоном...".

У відомстві навели ще кілька цитат Мусія, наголосивши, що така "риторика повністю збігається з російською пропагандою щодо Уряду і є елементом гібридної війни проти України".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-