Пʼять відсотків ВВП: Радбез ухвалив оборонний бюджет-2019

Пʼять відсотків ВВП: Радбез ухвалив оборонний бюджет-2019

Укрінформ
Ради національної безпеки і оборони на сьогоднішньому засіданні ухвалила основні параметри оборонного бюджету на 2019 рік.

Про це повідомляється на сайті РНБО.

"За результатами обговорення РНБО України ухвалила основні параметри оборонного бюджету на 2019 рік. У цілому на потреби сектору безпеки і оборони України буде скеровано понад 5% ВВП", - йдеться у повідомленні.

Як зазначив секретар РНБО Олександр Турчинов, одним із важливих пріоритетів бюджету наступного року за дорученням Президента України визначено суттєве збільшення грошового забезпечення військовослужбовців.

За його словами, серед пріоритетних напрямків фінансування на наступний рік заплановано виконання заходів щодо розробки, підготовки виробництва та закупівлі нових зразків озброєння і військової техніки, зокрема сучасного високоточного ракетного озброєння, а також посилення системи протиповітряної оборони держави та можливостей авіації Повітряних сил ЗСУ. Пріоритетами визначено також реалізацію державної політики у сфері кібербезпеки, виконання заходів з розвитку та модернізації спеціального зв'язку та захисту інформації, виконання Національної розвідувальної програми на 2016 - 2020 роки, посилення контррозвідувального захисту та боротьби з тероризмом і диверсійною діяльністю тощо.

Читайте також: Україна посилить військову присутність в Азовському морі — рішення РНБО

Крім того, РНБО ухвалила рішення щодо забезпечення надійного захисту ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів та інших джерел іонізуючого випромінювання в Україні. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-