Норвегія з 2014 року надала Україні більше €160 мільйонів - Клімкін

Норвегія з 2014 року надала Україні більше €160 мільйонів - Клімкін

Укрінформ
Із початком у 2014 році російської агресії в Україні Норвегія в сім разів збільшила допомогу нашій державі, надавши за ці роки понад 160 млн євро.

Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін на спільній з міністром закордонних справ Норвегії Іне Сорейде прес-конференції у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Норвегія є унікальною країною. У 2014 році, коли почалася російська агресія, Норвегія збільшила допомогу Україні не на 20%, не вдвічі і навіть не втричі, вона збільшила допомогу в сім разів. І за ці роки ми вже отримали більш ніж 160 млн євро допомоги від Норвегії”, - зазначив Клімкін.

Водночас, за його словами, є дуже багато проектів для подальшої двосторонньої співпраці у різних сферах, зокрема щодо реформи судової системи, у медичній галузі. Крім того, обговорюється питання започаткування “особливої співпраці” у сфері ядерної безпеки.

Читайте також: Глава МЗС Норвегії завтра відвідає Донбас

Клімкін зауважив, що загалом ідеться про “декілька десятків тем”, які опрацьовуються у контексті подальшої співпраці.

Як повідомляв Укрінформ, 4-6 вересня в Україні з робочим візитом перебуває міністр закордонних справ Королівства Норвегія Іне Сорейде.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-