Лондон після Brexit не послабить санкції проти Москви  – посол

Лондон після Brexit не послабить санкції проти Москви – посол

Укрінформ
Британія не збереже автоматично європейські санкції щодо Росії після Brexit, але вона розробила своє санкційне законодавство, яке включає всі нині діючі санкції і передбачає можливість їх розширення.

Про це заявила посол України у Великій Британії Наталія Галібаренко на засіданні прес-клубу в рамках XIII Наради послів у МЗС, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Автоматично санкції для Британії не будуть діяти, тому Британія розробила своє санкційне законодавство. Воно вже готове і навіть внесене в парламент. Варіант такий, що воно буде ухвалюватися після виходу (Британії з ЄС. – ред.)", - сказала Галібаренко.

Вона додала, що позитивним у цьому законодавстві, на її думку, є його простота.

"Британці заклали дуже просту логіку – інкорпорувати у санкційний режим усі ті санкції, які зараз діють у рамках міжнародних організацій, членом яких була Велика Британія і які вона підтримувала, тобто і на рівні ООН, і на рівні ЄС", - пояснила посол.

Читайте також: Британія обіцяє покращити сервіс видачі віз українцям — посол

Ще одним позитивним моментом Галібаренко вважає те, що в новому санкційному законодавстві Велика Британія передбачила можливість для уряду розширювати списки як фізичних, так і юридичних осіб "без благословення парламенту".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-