Рада ОБСЄ обговорить появу новітньої зброї РФ на Донбасі

Рада ОБСЄ обговорить появу новітньої зброї РФ на Донбасі

Укрінформ
У вересні на засіданні Постійної ради ОБСЄ центральною темою обговорення стане невиконання Росією своїх зобов’язань на Донбасі та звільнення українських заручників.

Про це заявив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Ігор Прокопчук на засіданні прес-клубу в рамках ХІІІ наради послів у МЗС, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Питання, які стосуються невиконання Росією своїх зобов’язань на прикладі тих фактів, які наводяться СММ, буде центральною темою обговорення разом з гуманітарними аспектами, питаннями українських бранців, де ми не бачимо жодного поступу”, - прокоментував він питання, які планується обговорити на майбутньому засіданні Постійної ради ОБСЄ.

Читайте також: Україна пропонує обміняти двох засуджених росіян на українських військових

За його словами, засідання Постійної ради дасть можливість ретельно переглянути те, що було зафіксовано протягом останнього часу спостерігачами СММ. Так, дипломат зауважив, що СММ фіксувала наявність на Донбасі новітніх зразків озброєння, які були взяті на озброєння російської армії лише в останні декілька років, а також перетини кордону російськими КамАЗами у складі так званих гумконвоїв.

Водночас Прокопчук зауважив, що засідання Постради ОБСЄ планується провести “ближче до кінця вересня”.

Також дипломат додав, що на початку вересня у Варшаві відбудеться щорічна конференція ОБСЄ з огляду виконання зобов’язань у сфері прав людини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-