Голова КНР привітав Україну з Днем Незалежності

Голова КНР привітав Україну з Днем Незалежності

Укрінформ
Голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін привітав Президента Петра Порошенка та українців із 27-ї річницею Незалежності України.

Про це повідомляє прес-служба глави Української держави.

«Під вашим керівництвом упродовж останніх років в Україні спостерігається помітна тенденція до економічного зростання, безперервно підвищується рівень життя народу, з кожним днем зміцнюється положення і вплив України на міжнародній арені. Ми, як ваші добрі друзі, щиро радіємо вашим успіхам», - ідеться у вітанні.

Голова КНР також запевнив, що надає великого значення розвитку китайсько-українських відносин.

Читайте також: Чому українцям важко повірити в позитивні зміни

«У минулому році на полях Всесвітнього економічного форуму в Давосі ми провели важливу зустріч, під час якої були досягнуті широкі домовленості. Я готовий разом з вами докладати спільних зусиль для поглиблення співпраці в рамках спільної побудови ініціативи «Один пояс, один шлях», що дозволить китайсько-українським відносинам стратегічного партнерства досягти нового, більш високого рівня, на благо наших двох країн та наших народів», - зазначив голова КНР.

Сі Цзіньпін побажав Україні процвітання і могутності, українському народові - щастя і благополуччя, главі держави - міцного здоров'я та успіхів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-