Порошенко підтримав територіальну цілісність Грузії

Порошенко підтримав територіальну цілісність Грузії

Укрінформ
Президент Петро Порошенко висловив підтримку територіальної цілісності Грузії з нагоди 10-ї річниці російсько-грузинського конфлікту.

Про це Президент написав у Facebook.

"У цей день висловлюємо щиру підтримку і солідарність з нашими друзями в Грузії. Рівно десять років тому російська агресивна машина наважилась розкрити свою сутність. Брутальна агресія Москви проти Тбілісі стала показовою демонстрацією всьому світовому співтовариству, що Кремль більше не збирається жити за правилами добросусідства і поважати міжнародне право", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Україна, Литва, Латвія та Польща підтримують територіальну цілісність Грузії

Порошенко вважає, що спільними діями, єдністю і солідарністю міжнародне співтовариство обов'язково змусить Росію припинити агресію, поважати міжнародне право і відновить територіальну цілісність і України, і Грузії.

Читайте також: Президент Грузії, Росії: Апетит агресора тільки збільшується

Як повідомлялося, 8 серпня 2018 року виповнюється 10 років з початку прямої збройної агресії Російської Федерації проти Грузії. Нехтуючи загальновизнаними нормами і принципами міжнародного права, збройні сили РФ грубо порушили міжнародно визнані кордони і вторглися на суверенну територію Грузії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-