НАЗК внесло приписи голові Антимонопольного комітету

НАЗК внесло приписи голові Антимонопольного комітету

2440
Укрінформ
Національне агентство з питань запобігання корупції ухвалило рішення про внесення 3 приписів про порушення вимог антикорупційного законодавства.

Про це інформує прес-служба НАЗК.

“НАЗК на своєму засіданні прийняло рішення про внесення ще 3 приписів про порушення вимог антикорупційного законодавства. Зокрема, внесено приписи голові АМКУ Юрію Терентьєву стосовно посадової особи АМКУ Тетяни Моркотенко та в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Василю Саранчі стосовно посадовця управління Дмитра Бондаренка”, - йдеться у повідомленні.

Встановлено, що Моркотенко не передала належні їй корпоративні права в управління іншій особі впродовж 30 днів після призначення на посаду, а Саранча уклав договір управління корпоративними правами з фізичною особою, яка не зареєстрована суб’єктом підприємницької діяльності, що є порушенням вимог статті 36 Закону.

У НАЗК наполягають на проведенні службових розслідувань та розгляду питань щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

“Крім того, внесено припис директору ТОВ «ФФУ Продакшн» Андрію Бондаренку у зв’язку з невиконанням законних вимог НАЗК щодо надання інформації та документів, що є порушенням вимог частини четвертої статті 12 Закону України «Про запобігання корупції», - уточнюється у повідомленні.

Читайте також: НАЗК піддасть повній перевірці е-декларації суддів та народного депутата

Так, ТОВ «ФФУ Продакшн» не надало в повному обсязі інформацію та копії документів на запит НАЗК, надісланий з метою з’ясування викладених у повідомленні однієї з громадських організацій обставин стосовно можливих порушень народним депутатом Андрієм Павелком вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності.

Згідно з приписом, НАЗК вимагає надати запитувану інформацію та копії документів.

У НАЗК нагадали, що їхні приписи є обов’язковими до виконання. За невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КупАП.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-