Канада надасть близько $5 мільйонів на зміцнення жіночого руху в Україні

Канада надасть близько $5 мільйонів на зміцнення жіночого руху в Україні

Укрінформ
Міжнародна благодійна організація "Український жіночий фонд" отримає від Канади грант на суму близько 5 млн доларів на проект щодо зміцнення жіночого руху в Україні.

Про це на прес-конференції у понеділок, 23 липня, заявила міністр міжнародного розвитку Канади Марі-Клод Бібо, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

"Український жіночий фонд" було обрано для втілення ініціативи канадської організації "Жіночий голос і лідерство", згідно з якою буде виділено 4,75 млн доларів для зміцнення жіночого руху в Україні. "Український жіночий фонд" отримує грант на проект", - сказала Бібо.

Вона додала,  що це є частиною взятих Канадою рік тому зобов'язань на започаткування канадської феміністичної стратегії міжнародної  підтримки місцевих організацій, які просувають права жінок. 

"Я з нетерпінням чекаю того часу, коли побачу як жінки різного віку, етнічного походження, сексуальної орієнтації, завдяки нашій допомозі жіночим рухам, отримають додаткові повноваження і силу", - акцентувала Бібо.

За словами міністра, соціологічні опитування показують, що українці готові брати участь у вирішенні питань гендерної рівності та інклюзії. У цьому контексті вона закликала українських жінок продовжувати добиватися змін у політиці і  законодавстві, а також боротися проти "шкідливих та дискримінаційних соціальних переконань і практик". 

Читайте також: "Самопоміч" отримає з бюджету 12 мільйонів за дотримання гендерної квоти

Як повідомляв Укрінформ, Канада запускає в Україні новий проект на 30 млн дол. США, які будуть спрямовані на розвиток підприємців і підприємництва, зокрема жіночого.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-