Геращенко: Яку ще Конституцію треба, аби люди почали прибирати за собою

Геращенко: Яку ще Конституцію треба, аби люди почали прибирати за собою

2737
Укрінформ
Перший віце-спікер Ірина Геращенко переконана, що Україна зміниться тоді, коли кожен усвідомить відповідальність за її майбутнє і своєю працею зробить країну кращою, а не звинувачуватиме лише керівництво держави у всіх негараздах.

У зв'язку з цим вона закликала у Facebook українців на вихідних прибрати сміття на природі і тим самим продемонструвати свою любов до держави.

"У період політичного міжсезоння численні кандидати в президенти пропонують суспільству нові дискурси про майбутнє країни. Я вітаю спробу перевести дискусію виборчої кампанії в смислове русло, а не перехід на особистості... Але яку ще нову Конституцію треба написати, аби громадяни почали любити свою країну? Який новий суспільний договір укласти, аби почали прибирати за собою сміття? Україна зміниться не від гарних гасел, не від месій в білих плащах, а коли зміни відбудуться в головах, коли кожен українець усвідомить, що це його земля, річки, ліси, і все це варто любити, берегти, прибирати, важко працювати, аби країна стала кращою", - написала Геращенко.

Вона виклала фото засміченого берега Десни, зазначивши, що "його точно закидали сміттям не Порошенко й не Геращенко". "Я ввечері візьму чорний великий мішок, рукавички й піду трохи поприбираю. Може це не так високопарно, як новий договір чи угода, але точно важливо для мого села й моєї країни. Давайте на вихідних трохи поприбираємо узбіччя й зробимо перекличку, хто як справами любить Україну", - зазначила перший віце-спікер.

Читайте також: Тимошенко заявила про необхідність створення нової Конституції

Нагадаємо, голова партії ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко, яка втретє заявила про президентські амбіції, виступає за розробку і ухвалення на референдумі нової Конституції України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-