Робоча група комітету Ради обговорила законопроект про протимінну діяльність - Фріз

Робоча група комітету Ради обговорила законопроект про протимінну діяльність - Фріз

759
Укрінформ
Робоча група комітету Ради з питань нацбезпеки і оборони працює над концепцією законопроекту про протимінну діяльність і на наступному тижні планує обговорити змістовну частину законопроекту.

На цьому наголосила член комітету Ірина Фріз у Facebook.

«Провели робочу групу в Комітеті нацбезпеки з обговорення концепції проекту закону про протимінну діяльність, в якій взяли участь Міноборони, МЗС, МінТОТ, ОБСЄ, експерти», - написала вона.

Зазначається, що у ході цієї зустрічі секретар комітету Іван Вінник запропонував за погодженням з учасниками засідання структуру законопроекту з тим, щоб на наступній зустрічі обговорювати вже змістовну частину.

Наступне засідання, за її словами, відбудеться на наступному тижні.

Читайте також: Геращенко хоче, аби Рада восени розглянула гуманітарне розмінування Донбасу

Як повідомлялося, Ірина Геращенко наголосила, що на наступній, осінній сесії Рада має законодавчо врегулювати проблему гуманітарного розмінування.

За даними Міністерства оборони, внаслідок діяльності терористичних угрупувань та агресії Російської Федерації проти України близько 7 тис. кв. км. звільнених територій Донецької та Луганської областей забруднено мінами та вибухонебезпечними залишками війни.

У Верховній Раді у 2016 році було зареєстровано 2 законопроекти про протимінну діяльність, але вони були відкликані та зняті з розгляду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-