Зменшення тиску на Росію буде визнанням слабкості - Порошенко

Зменшення тиску на Росію буде визнанням слабкості - Порошенко

5879
Ukrinform
Президент Петро Порошенко переконаний, що ціна за агресію РФ зростатиме до тих пір, поки не будуть виконані Мінські домовленості й не завершиться окупація Криму й Донбасу.

Про це він написав у блозі на сайті газети Financial Times.

«Ціна за агресію Росії буде лише зростати до тих пір, поки не будуть виконані Мінські домовленості і поки не завершиться окупація Криму і Донбасу. Прийшов час для конкретних дій», - зазначив Президент.

Він підкреслив, що на вулицях англійських міст, таких як Солсбері, на серверах електронної пошти західних політичних партій або через засоби пропаганди, контрольовані Москвою на заході, Росія намагається посіяти розбрат, непорозуміння і страх, користуючись перевагами наших відкритих суспільств.

Читайте також: Нацкомісія ЮНЕСКО: від агресії РФ страждають культурні та освітні потреби

Порошенко наголосив, що виклики, перед якими постала Україна, є величезними, але це не час для полегшення тиску на Росію. За його словами, таке зменшення тиску буде визнанням слабкості.

«Замість цього нам слід чітко заявити, що цінності і принципи вільного світу не будуть скомпрометовані», - відзначив Президент.

Крім того, він зауважив, що ніщо так не лякає Росію, як міжнародна єдність і рішучість. Порошенко впевнений, що повна інтеграція України в європейську та трансатлантичну системи - це найбільша загроза для російської агресії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-