Тільки США зможуть припинити російську агресію - Тарасюк

Тільки США зможуть припинити російську агресію - Тарасюк

Укрінформ
Німеччина та Франція не мають достатнього впливу на Росію, щоб припинити агресію проти України. Відтак війна на Донбасі може бути припинена лише за допомогою Сполучених Штатів.

Таку думку висловив народний депутат України Борис Тарасюк на слуханнях «Мир на Донбасі: роль миротворчої місії» у четвер у Європарламенті, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

«Ми дійсно поважаємо Францію і Німеччину. Але ми не бачимо впливу з боку цих двох країн на Росію. Відтак, єдиним гравцем, який може забезпечити такий вплив, є Сполучені Штати. Без США урегулювання неможливе», - заявив Тарасюк.

При цьому він висловив переконання, що Москва не погодиться на концепцію розміщення на Донбасі миротворчих сил під егідою ООН, що підтримують Україна, Німеччина, Франція, США та інші країни.

При цьому Тарасюк категорично заперечив можливість, щоб Київ сів за стіл переговорів із представниками сепаратистів, адже головний їхній «господар» перебуває у Москві.

Читайте також: Дванадцятий штат США приєднався до визнання Голодомору геноцидом

Народний депутат також наголосив на необхідності продовження міжнародного санкційного тиску на РФ не військовими засобами, включаючи виключення її із глобальної фінансової та банківської системи.

«Система SWIFT повинна припинити свою роботу для Росії. Це буде найбільш болючим інструментом санкцій», - вважає Тарасюк.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-