Вступ до ЄС і НАТО: Порошенко найближчим часом подасть зміни до Конституції

Вступ до ЄС і НАТО: Порошенко найближчим часом подасть зміни до Конституції

Укрінформ
Президент України Петро Порошенко найближчим часом подасть зміни до Конституції щодо закріплення цілей України на вступ у ЄС і НАТО.

Про це він заявив під час виступу з нагоди Дня Конституції біля пам'ятника Пилипу Орлику в Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Найближчим часом мною буде передано проект змін до Конституції,  - поправку, яка закріпить дві наші стратегічні цілі, тісно пов'язані одна з одною - це вступ України до Євросоюзу і вступ України до НАТО... Можливість зібрати 300 голосів за таке важливе рішення у нинішньому складі Верховної Ради, я в цьому твердо переконаний, є, є і потреба негайно починати роботу в цьому напрямку", - сказав Порошенко.

Він додав, що євроатлантична та європейська інтеграція чітко відповідають національним інтересам України.

"Орієнтація на Євросоюз та Північноатлантичний альянс підтримуються абсолютною більшістю громадян, про що переконливо свідчить динаміка української думки", - сказав Порошенко.

Читайте також: В Україні набув чинності закон про утворення Антикорупційного суду

Він також наголосив, що існує "очевидна загроза ревізії європейської та євроатлантичної стратегії" під впливом різних зовнішніх та внутрішніх обставин.

"Серед політиків дедалі більше стає охочих поставити під сумнів наш чітко вивірений європейський курс. Окремі безвідповідальні політикани малюють необхідність повернення на Схід. Щоб ніхто не думав "петляти", впевнений, що це (курс України на вступ у ЄС і НАТО - ред.) має бути прямим текстом зафіксовано в Конституції" , - сказав Порошенко.

День Конституції України щороку відзначається 28 червня на честь ухвалення Основного закону того ж дня 1996 року. 

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-