Комітет виборців назвав “найпасивніших” депутатів у Раді

Комітет виборців назвав “найпасивніших” депутатів у Раді

Укрінформ
У червні 79 народних депутатів пропустили 90% голосувань у парламенті.

Про це повідомляє Комітет виборців Україн.

«79 народних депутатів майже не голосували в червні, пропустивши 90% голосувань. З них 12 - не проголосували жодного разу за місяць», - йдеться у повідомленні.

За даними КВУ, нульові показники голосувань - в Євгена Мураєва, Дениса Омельяновича, Дмитра Яроша, Вадима Кривохатька, Костянтина Жеваго, Тетяни Донець і Наталії Кацер-Бучковської.

За даними веб-сайту ВР, офіційно вони пропустили голосування з невідомих причин, тобто, не через хворобу чи відрядження.

«Жодного разу в червні не проголосували депутати-втікачі: Євген Бакулін, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко. Не голосували також В'ячеслав Константіновський, який заявив про складання депутатських повноважень і Надія Савченко, яку утримують під вартою», - уточнює КВУ.

Частина депутатів проголосували лише кілька разів за місяць. Серед них є низка відомих прізвищ. Зокрема, Михайо Добкін та Дмитро Добкін проголосували по 1 разу за місяць, Вадим Рабінович - 2 рази, Юлія Льовочкіна - 12, Сергій Ківалов та Андрій Білецький - по 15, Ярослав Дубневич - 20, Сергій Льовочкін - 22, Сергій Тарута - 25, Наталія Королевська - 42.

Найнижчі показники голосувань в групи «Відродження» та фракції «Опозиційний блок». Так, 14 депутатів «Відродження» пропустили 90% голосувань Ради в червні. Також майже не голосували 18 депутатів «Опозиційного блоку».

«У порівнянні з травнем кількість депутатів, які не голосують, дещо зросла: із 71 до 79. Фактично кожен п'ятий народний депутат на разі ігнорує участь в голосуваннях Ради. Окремі політики не голосують в Раді місяцями. Так, Дмитро Ярош у 2018 році ще жодного разу не натискав кнопку. Крім того, в парламенті не голосують окремі політичні сили. У червні близько половини депутатів «Відродження» (56%) та «Опозиційного блоку» (42%) майже не натискали кнопки. Попри це у червні було прийнято кілька важливих законів. Зокрема, закони про національну безпеку, про валюту, про дипломатичну службу, а також щодо запуску Антикорупційного суду», - зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

У червні народні депутати два тижні працювали в пленарному режимі. Всього за місяць відбулося дванадцять пленарних засідань ВР, на яких було проведено 531 голосування. Наступний пленарний тиждень розпочнеться 3 липня.

Читайте також: 15 народних депутатів не проголосували у травні жодного разу - КВУ

Як повідомляв Укрінформ, 15 народних депутатів не проголосували в травні жодного разу, а 71 - пропустили 90% голосувань Ради, що є найгіршим показником з початку року. При цьому серед керівників парламентських фракцій найгірші показники у лідерів «Батьківщини», «Опоблоку» та Радикальної партії Олега Ляшка, які пропустили минулого місяця більше ніж половину голосувань.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-