МВФ ретельно вивчить закон про Антикорупційний суд

МВФ ретельно вивчить закон про Антикорупційний суд

Укрінформ
МВФ поки не коментує, наскільки прийнятий закон про Антикорупційний суд в Україні відповідає всім вимогам програми кредитування та має намір ретельно вивчити його положення, особливо щодо призначення суддів.

Про це заявив у четвер під час брифінгу в Вашингтоні директор прес-офісу Фонду Джеррі Райс, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Щодо сьогоднішнього затвердження (українським –ред.) парламентом закону про Антикорупційний суд, це сталося кілька годин тому, отже, нам зараз потрібно вивчити цей закон", - зауважив Райс.

Він підкреслив, що у Фонді звертатимуть увагу на те, щоби законодавство "відповідало очікуванням українського народу" щодо запровадження незалежного Антикорупційного суду, який користувався би довірою людей.

"І в цьому зв'язку критично важливим є процес вибору суддів, які служитимуть у цьому суді. Дуже важливо, щоб група незалежних експертів, залучена до цього процесу, мала вирішальну роль у процесі перевірки, що кандидати на посаду суддів мають необхідну кваліфікацію", - зауважив представник МВФ.

Читайте також: Закон про Антикорупційний суд: Парубій сподівається на “зелене світло” від МВФ

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада України в четвер ухвалила закон "Про Вищий антикорупційний суд". Документ загалом підтримали 315 депутатів, при мінімально необхідних 226 обранців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-