Звільнення політв'язнів і агресія РФ: про що говорив Порошенко з королем Іспанії

Звільнення політв'язнів і агресія РФ: про що говорив Порошенко з королем Іспанії

Відео
Укрінформ
Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з Королем Іспанії Феліпе VI висловив сподівання на сприяння іспанської сторони у звільненні незаконно утримуваних в’язнів Кремля.

Про це інформує прес-служба глави держави. 

“Президент України Петро Порошенко під час офіційного візиту до Королівства Іспанія зустрівся із Королем Іспанії Феліпе VI. Петро Порошенко ознайомив Короля Іспанії з розвитком ситуації в тимчасово окупованих Донбасі та Криму. Глава Української держави висловив сподівання на сприяння іспанської сторони у звільненні українських заручників та політичних в'язнів, які незаконно утримуються в Росії”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Президент України високо оцінив підтримку Іспанією суверенітету і територіальної цілісності нашої держави у протидії російській агресії. У свою чергу, Король Феліпе VI відзначив чітку позицію України на підтримку єдності Іспанії.

Читайте також: Порошенко запросив іспанський бізнес інвестувати в економіку України

Співрозмовники також відзначили, що за понад 25 років з моменту встановлення дипломатичних відносин між Україною та Королівством Іспанія основними принципами, що характеризували двосторонню взаємодію, були дружба та взаємна повага.

Під час зустрічі окремо було відзначено вклад української громади у розвиток Іспанії, також було обговорено питання забезпечення прав та культурно-освітніх потреб понад 100-тисячної української громади, яка проживає в Іспанії.

Відео інформагентства EFE

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-