Миротворча місія ООН має бути розміщена по всій зоні конфлікту - Гройсман

Миротворча місія ООН має бути розміщена по всій зоні конфлікту - Гройсман

Укрінформ
Для досягнення своїх цілей миротворча місія ООН повинна мати широкі повноваження і бути розміщена в усій зоні конфлікту, зокрема на неконтрольованій ділянці українсько-російського кордону.

На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у своєму зверненні з нагоди Міжнародного дня миротворців ООН, яке розміщене на Урядовому порталі.

“Ситуація ускладнюється ще і тим, що для введення миротворців на Донбас потрібне схвалення держави-агресора в Раді Безпеки ООН, з якою у нас різне бачення цієї місії. Однак Україна сповнена рішучості і надалі активно відстоюватиме свою позицію. Ми закликатимемо світову спільноту до активної роботи у цьому напрямі, адже кожен день зволікання коштує нам життів наших захисників. Для досягнення своїх цілей миротворча місія ООН повинна мати широкі повноваження і бути розміщена в усій зоні конфлікту, зокрема, на неконтрольованій ділянці українсько-російського кордону”, - зазначив Гройсман.

На жаль, додав він, питання миротворців Організації Об’єднаних Націй нині є актуальним і для нашої країни. Військова, інформаційна, кібернетична та економічна агресія правлячого режиму Російської Федерації, тривалі бойові дії на сході нашої країни змушують державу заявляти про необхідність введення миротворчої місії в окремих регіонах Донецької та Луганської областей.

Читайте також: В Європі немає опозиції в питанні постачання Україні Javelin - Волкер

“Упевнений, що за підтримки міжнародної спільноти та завдяки мужності наших бійців ми здатні повернути в Україну мир та відновити територіальну цілісність країни”, - підкреслив глава уряду.

Гройсман нагадав, що цьогоріч виповнюється 70 років з часу заснування миротворчої місії Організації Об’єднаних Націй. З того часу миротворці ООН здійснили понад 70 операцій різного ступеня складності у гарячих точках нашої планети. “Блакитні шоломи” ООН стали символом прагнення людства до загального братерства та миру, а також символом надії для людей, на чию землю прийшла війна.

29 травня відзначається Міжнародний день миротворців, проголошений рішенням Генеральної Асамблеї ООН у 2002 році.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-