Геращенко назвала "гарячі" теми під час зустрічі з делегацією Червоного Хреста

Геращенко назвала "гарячі" теми під час зустрічі з делегацією Червоного Хреста

Фото
1037
Ukrinform
За 4 роки війни представники Міжнародного комітету Червоного Хреста жодного разу не були допущені до тюрем на окупованих територіях Донбасу, що викликає глибоке занепокоєння.

На цьому наголосила перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко під час зустрічі з делегацією Міжнародного комітету Червоного Хреста на чолі із віце-президентом Жилєм Карбоньє, розмістивши результати перемовин на своїй сторінці у Facebook.

"Ключові теми розмови - мандат МКЧХ, який розповсюджується на всю територію України, в т. ч. на тимчасово окуповані території. Той факт, що за 4 роки війни представники МКЧХ жодного разу не були допущені до тюрем на окупованих територіях, не могли зустрітися із заручниками, викликає глибоке занепокоєння суспільства і родин бранців. Також підняли питання доступу представників місії до політв‘язнів в РФ”, - повідомила Геращенко. 

Вона подякувала представникам МКЧХ за допомогу громадянам, які постраждали від війни. 

За словами Геращенко, також були обговорені проекти співпраці, серед яких проект повної реконструкції зруйнованого бойовиками мосту в Станиці Луганській.

Читайте також: Омбудсмен просить Червоний Хрест відвідати в колоніях РФ Сенцова й Сущенка

Крім того, перший заступник Голови парламенту розповіла про законотворчу роботу ВР в гуманітарній сфері, зокрема, про підготовку до другого читання закону про статус зниклих безвісти й роботу над законопроектом про гуманітарне розмінування. 

Вона зазначила, що у зустрічі взяли участь український омбудсмен Людмила Денісова, представники Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та Служби безпеки, долучені до роботи мінських груп, а також голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука та заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-