Парубій закрив ранкове засідання Ради

Парубій закрив ранкове засідання Ради

441
Ukrinform
Голова Верховної Ради Андрій Парубій закрив ранкове пленарні засідання. Депутати продовжать розгляд у другому читанні законопроект №7440 "Про Вищий антикорупційних суд" на вечірньому.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України оголошую закритим", - сказав він.

На ранковому засіданні депутати розглянули 780 з 1927 правок. Водночас депутати не розглядали близько 50 правок, з яких не визначився комітет з правової політики та правосуддя. Зокрема, це правки, що стосуються процедури подолання вето громадської ради міжнародних експертів на ті чи інші кандидатури у антикорупційні судді. За словами Парубія ці поправки будуть розглядатись перед самим голосуванням за законопроект після завершення усіх консультацій.

Участь у обговоренні і розгляді поправок приймало до 100 нардепів.

Жодна із поправок, які ставилися на голосування, не дістали достатньої підтримки. Найбільшої підтримки, 119 голосів, дістала поправки депутата БПП Олександра Дехтярчука.

Як повідомлялося, раніше Парубій констатував, що Верховна Рада не встигне завершити у четвер, 24 травня, розгляд у другому читанні законопроекту "Про Вищий антикорупційних суд" і ухвалити рішення щодо нього. За його словами, тривають консультації щодо останньої неузгодженої норми законопроекту про вплив громадської ради міжнародних експертів на відбір кандидатів у антикорупційні судді.

Читайте також: Парубій визнав, що Рада сьогодні не встигне з Антикорупційним судом

23 травня перший заступник голови парламенту Ірина Геращенко наголошувала, що час розгляду законопроекту залежатиме від узгодження з МВФ та фракціями деяких положень законопроекту, зокрема, щодо процедури подолання вето громадської ради міжнародних експертів на кандидатів у судді. За її словами, у разі постатейного розгляду парламент зможе вийти на ухвалення законопроекту на наступному пленарному тижні.

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект про Антикорупційний суд 1 березня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-