Сьогодні у Раді - друге читання закону про Антикорупційний суд

Сьогодні у Раді - друге читання закону про Антикорупційний суд

Фото
983
Ukrinform
Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко відкрила ранкове пленарне засідання парламенту.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України оголошую відкритим", - сказала вона.

У залі зареєструвавя 344 народних депутатів.

Як повідомлялося, першим блоком сьогодні Рада збирається розглянути питання ратифікації, зокрема два президентських законопроекти "Про приєднання України до Метричної конвенції" (0181) і "Про денонсацію Конвенції Міжнародної організації праці про використання праці жінок на підземних роботах у шахтах будь-якого роду № 45" (0185).

Ранкове засідання Верховної Ради/ Фото Данііла Шамкіна

Далі парламентарії мають ухвалити доопрацьований проект постанови №6467 "Про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Медична освіта в Україні: погляд у майбутнє".

Після цього депутати розпочнуть розгляд у другому читанні проекту закону №7440 "Про Вищий антикорупційний суд", внесений Президентом України Петром Порошенком у грудні 2017 року.

Наступним у порядку денному - проект постанови №7363 "Про Рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні на тему: "Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації".

Читайте також: Кремль вважає, що українська влада "засиділась" - Геращенко

На кінець засідання заплановано розгляд ще двох ратифікацій: законопроекту №0145 "Про ратифікацію Генеральної Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про співробітництво у сфері оборони" і проекту закону №0153 "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом міністрів України та Урядом Румунії стосовно співробітництва у сфері військових перевезень".

Решту дня, з 16:00, депутати працюватимуть у комітетах, фракціях і групах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-