Уряд планує змінити перелік санкційних товарів з Росії

Уряд планує змінити перелік санкційних товарів з Росії

1148
Ukrinform
Кабінет міністрів у середу, 23 травня, планує внести зміни до переліку товарів російського походження, які заборонено ввозити на територію України, та затвердити кілька угод із Турецькою Республікою.

Про це зазначається у порядку денному засідання уряду, опублікованому на Урядовому порталі.

Зокрема, Кабмін планує внести зміни до переліку товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, що походять з Російської Федерації.

Також урядовці мають внести зміни до переліку закладів охорони здоров’я та програм у галузі охорони здоров’я, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету.

Крім того, на засіданні уряду планується затвердити дві угоди щодо співпраці з Туреччиною - про військово-фінансове співробітництво та про втілення фінансової допомоги.

Читайте також: Газ у школах: Кабмін просять розробити механізм захисту

У порядку денному нинішнього засідання Кабінету міністрів також значаться питання про затвердження порядку використання у 2018 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з розвитку космічної діяльності та виробництва космічної техніки; про затвердження Порядку обрання, призначення та звільнення членів Наглядової ради державної установи “Фонд енергоефективності”; про затвердження плану заходів з підтримки розвитку індустрії програмної продукції України на 2018 рік тощо.

Як повідомляв Укрінформ, у середу, 23 травня, об 11 годині розпочнеться чергове засідання уряду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-