Сьогодні Рада розгляне обрання суддів КСУ

Сьогодні Рада розгляне обрання суддів КСУ

Укрінформ
Верховна Рада розгляне у четвер обрання суддів Конституційного суду за своєю квотою.

Про це йдеться в порядку денному Ради, опублікованому на її сайті.

Блок кадрових питань планується розглянути ближче до кінця порядку денного на четвер. У цьому блоці лише два питання: про обрання 3 народних депутатів членами комітетів та про обрання суддів Конституційного суду. Разом із тим питання обрання членів Центральної виборчої комісії у порядку денному не має.

На початку ранкового засідання депутати продовжать розгляд у другому читанні законопроекту 2386а-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони здоров'я та трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людині». Далі після блоку включення до порядку денного ряду законопроектів депутати розглядатимуть проекти законів фінансової та банківської діяльності. Зокрема депутати розглянуть включення до порядку денного сесії і розгляду президентського законопроекту №8152 «Про валюту».

Читайте також: Уряд вніс до Ради проект основних напрямів бюджетної політики

Після цього депутати розглянуть ратифікаційні законопроекти: №0145 з Польщею про співробітництво у сфері оборони та №0153 з Румунією про співробітництво у сфері військових перевезень.

У другому читанні планується розглянути президентський законопроект №6149 «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України у зв'язку з ратифікацією Третього додаткового протоколу та Четвертого додаткового протоколу до Європейської конвенції про видачу правопорушників», у першому - урядовий проект №6350 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання відпустки усиновлювачам при усиновленні дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування».

Депутати також розглянуть у повторному першому читанні доопрацьований законопроект №5395-а «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань».

Депутати також планують розглянути ряд проектів постанов про зміни адміністративно-територіального устрою Луганської і Донецької областей, де по ряду підконтрольних Україні населених пунктів було прийнято рішення про утворення об'єднаних територіальних громад. Після цього питання заплановано розгляд кадрових питань.

Далі депутати розглянуть у другому читанні ряд урядових законопроектів зокрема №4591 «Про Установу бізнес-омбудсмена».

Як повідомлялось, 21 лютого головою Конституційного Суду України обрано Станіслава Шевчука.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-