Лідери двох фракцій Ради пропустили понад половину голосувань у квітні - КВУ

Лідери двох фракцій Ради пропустили понад половину голосувань у квітні - КВУ

1476
Ukrinform
Лідери парламентських фракцій "Опозиційного блоку" та ВО "Батьківщина" пропустили більше половини голосувань, що відбулися у квітні.

Про це повідомляє Всеукраїнська громадська організація «Комітет виборців України».

«Співголова фракції «Опозиційний блок» Юрій Бойко взяв участь у 9% голосувань. Він натиснув «за», «проти» чи «утримався» 24 рази із загалом 267 можливих», - йдеться у повідомленні.

За даними КВУ, Бойко, зокрема, не голосував щодо прийняття за основу законопроектів про національну безпеку та щодо розподілу керівних посад у Комітетах ВР.

Водночас, інформує КВУ, голова фракції ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко взяла участь в 31% голосувань, проголосувавши 84 рази. Серед іншого лідер «Батьківщини» не голосувала щодо законопроектів із децентралізації, зокрема щодо прийняття в цілому законопроекту про створення об'єднаних громад навколо міст обласного значення, а також нової редакції закону про службу в органах місцевого самоврядування.

При цьому, як і лідер «Опозиційного блоку», та і лідерка "Батьківщини" були зареєстровані на всіх засіданнях ВР.

Що стосується керівників інших фракцій, то найвищі показники голосувань в Артура Герасимова (БПП) - він узяв участь у 88% голосувань та був зареєстрований на всіх засіданнях ВР, підкреслюють у Комітеті.

Читайте також: У квітні 13 депутатів не проголосували жодного разу - КВУ

Максим Бурбак із «Народного фронту» взяв участь у трохи більше ніж половині голосувань ВР - 59%. Політик проголосував 158 разів (із них 2 - «проти»). Відвідав дев'ять засідань ВР, ще на трьох був відсутній через хворобу.

Олег Ляшко (Радикальна партія Ляшка) та Олег Березюк ("Самопоміч") проголосували в 65% випадків. При цьому Ляшко частіше за інших лідерів фракцій голосував «проти» - 21 раз.  Лідер РПЛ відвідав одинадцять засідань, керівник фракції «Самопомочі» - дев'ять.

Всього в квітні було проведено дванадцять пленарних засідань ВРУ, на яких відбулося 267 голосувань.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>