В інформаційному офісі уряду КНР хочуть посилення комунікації з Україною

В інформаційному офісі уряду КНР хочуть посилення комунікації з Україною

Укрінформ
Прес-бюро Інформаційного офісу Державної ради (уряд) Китайської народної республіки наголошує на необхідності посилення комунікації та інтенсифікації обміну інформацією з Україною.

Про це сказав директор прес-бюро Китаю Ху Кайхонг під час зустрічі із делегацією українських ЗМІ, повідомляє кореспондент Укрінформу в КНР.

"Ми маємо спільне бажання до гарного майбутнього і важливо, щоб ми збиралися, обмінювалися думками. Ми сподіваємось, що наше співробітництво і надалі розвиватиметься", - зазначив директор прес-бюро КНР.

Кайхонг також підкреслив необхідність налагоджувати комунікацію Китаю з містами України, які є інвестиційно привабливі для КНР за допомогою ЗМІ обох країн. "Ми вважаємо, що комунікація ЗМІ сприяє комунікації між народами", - підкреслив він.

Читайте також: Китайська провінція скасувала візи для українців

В ході зустрічі директор прес-бюро також поінформував про суть реформ у Китаї в інформаційній сфері.

За його словами, в ході цієї реформи питання преси і телебачення перейшли від держради КНР до партійного органу - відділу пропаганди ЦК КПК, що вважається однією із найавторитетніших партійних організацій. Тепер під її контролем перебувають питання ідеології, преси, телебачення, радіомовлення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-