НАЗК погодило антикорупційні програми від ГПУ та Нацгвардії

НАЗК погодило антикорупційні програми від ГПУ та Нацгвардії

Укрінформ
Національне агентство з питань запобігання корупції затвердило антикорупційні програми від Генеральної прокуратури України та Національної гвардії України.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

"Принагідно інформуємо, що станом на 12 квітня 2018 року погоджено дві антикорупційні програми – Генеральної прокуратури України та Національної гвардії України – із наданням обов’язкових до розгляду пропозицій. Жодних зауважень до вказаних програм від представників громадськості під час їх обговорення на сайті Національного агентства не надходило", - йдеться у повідомленні.

У НАЗК зазначили, що на погодження до Національного агентства від органів влади надійшло 15 антикорупційних програм, однак 10 з них залишено без розгляду та повернуто органам, які їх направили.

Читайте також: НАЗК проведе повну перевірку декларацій Корчак

"Серед найбільш типових причин повернення антикорупційних програм були: відсутність повного пакета документів, які надаються на погодження разом із антикорупційною програмою; відсутність матеріалів щодо проведення публічного обговорення проекту антикорупційної програми; подання на погодження не затвердженої в установленому порядку антикорупційної програми", - повідомили у агентстві.

У НАЗК додали, що загалом на погодження надійшли програми від ГПУ, Національної гвардії України, Міністерства внутрішніх справ, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради, Міністерства освіти та науки, Держуправління справами, Держагентства автомобільних доріг України, Держагентства з питань кіно, Держслужби геології та надр України, а також від Харківської, Полтавської, Луганської облдержадміністрацій та Чернігівської обласної ради.

Раніше на веб-сайті НАЗК було створено підрубрику, у якій розміщуються відповідні антикорупційні програми органів влади.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-